Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:شالون زان شامپاین
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава br:Châlons-en-Champagne)
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:شالون زان شامپاین)
[[eo:Châlons-en-Champagne]]
[[eu:Châlons-en-Champagne]]
[[fa:شلونزانشالون زان شامپاین]]
[[fr:Châlons-en-Champagne]]
[[ko:샬롱앙샹파뉴]]