Разлика помеѓу преработките на „Иван Перишиќ“

Додадени 60 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава fa:ایوان پریشیچ)
== Титули ==
 
=== {{flagicon|Германија}} Борусија Дортмунд ===
*[[Бундеслига]] : 2011–12
*[http://www.transfermarkt.de/en/ivan-perisic/profil/spieler_42460.html Ivan Perišić] at Transfermarkt.de
 
{{Borussia Dortmund squad}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Перишиќ}}