Категорија:Спортот во 1985 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Додава bs:Kategorija:1985 u sportu
с (r2.7.2) (Робот: Додава bs:Kategorija:1985 u sportu)
[[ar:تصنيف:الرياضة سنة 1985]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1985 год у спорце]]
[[bs:Kategorija:1985 u sportu]]
[[ca:Categoria:Competicions esportives del 1985]]
[[cs:Kategorie:Sport v roce 1985]]
7.011

уредување