169 (број): Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава uz:169 (son)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава sv:169 (tal))
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:169 (son))
[[ja:169]]
[[no:169 (tall)]]
[[uz:169 (son)]]
[[pt:Cento e sessenta e nove]]
[[ru:169 (число)]]
127.201

уредување