Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Робот: Додава ky:Семантика
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Робот: Додава ky:Семантика)
[[kk:Семасиология]]
[[sw:Semantiki]]
[[ky:Семантика]]
[[la:Semantica]]
[[lv:Semantika]]
85.496

уредувања