Разлика помеѓу преработките на „Александар Прокопиев“

с
r2.7.1) (Робот: Додава pl:Aleksandar Prokopiew
с (r2.7.1) (Робот: Додава pl:Aleksandar Prokopiew)
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Македонски писатели|Прокопиев Александар]]
 
[[en: Aleksandar Prokopiev]]
[[hr: Aleksandar Prokopiev]]
 
[[Категорија:Македонски есеисти]]
 
[[Категорија:Македонски поети]]
 
[[en: Aleksandar Prokopiev]]
[[hr: Aleksandar Prokopiev]]
[[pl:Aleksandar Prokopiew]]
34.422

уредувања