Формула: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава sr:Формула
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава fa:فرمول)
с (Робот: Додава sr:Формула)
[[simple:Formula]]
[[sl:Formula]]
[[sr:Формула]]
[[sh:Formula]]
[[su:Rumus]]
85.496

уредувања