Разлика помеѓу преработките на „Карсон Сити“

Додадени 29 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава hy:Քարսոն Սիթի
с (r2.7.1) (Робот: Додава kw:Carson City, Nevada)
с (r2.7.2) (Робот: Додава hy:Քարսոն Սիթի)
[[gl:Carson City, Nevada]]
[[ko:카슨시티]]
[[hy:Քարսոն Սիթի]]
[[io:Carson City]]
[[bpy:কার্সন সিটি, নেভাডা]]
7.011

уредување