Разлика помеѓу преработките на „Сили на Оската“

Одземен 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува tl:Kapangyarihang Axis
с (r2.7.2) (Бот Менува: gl:Potencias do Eixe)
с (r2.7.3) (Робот: Менува tl:Kapangyarihang Axis)
[[fi:Akselivallat]]
[[sv:Axelmakterna]]
[[tl:Kapangyarihang aksisAxis]]
[[ta:அச்சு நாடுகள்]]
[[te:అక్ష రాజ్యాలు]]
126.593

уредувања