Унгарци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Робот: Додава io:Hungariani
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: hy:Հունգարներ)
с (r2.7.2) (Робот: Додава io:Hungariani)
[[be:Венгры]]
[[be-x-old:Вугорцы]]
[[bs:Mađari]]
[[bg:Унгарци]]
[[bs:Mađari]]
[[ca:Magiar]]
[[cs:Maďaři]]
[[hy:Հունգարներ]]
[[hr:Mađari]]
[[io:Hungariani]]
[[id:Bangsa Hongaria]]
[[os:Венгриаг адæм]]
7.011

уредување