Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 2001 година“

с
r2.7.1) (Робот: Додава bs:Kategorija:2001 u nogometu
с (r2.7.3) (Робот: Додава fa:رده:فوتبال در ۲۰۰۱ (میلادی))
с (r2.7.1) (Робот: Додава bs:Kategorija:2001 u nogometu)
 
[[be-x-old:Катэгорыя:2001 год у футболе]]
[[bs:Kategorija:2001 u nogometu]]
[[ca:Categoria:Competicions futbolístiques del 2001]]
[[cs:Kategorie:Fotbal v roce 2001]]
34.422

уредувања