Разлика помеѓу преработките на „Голем Австралиски Залив“

с
r2.7.1) (Робот: Додава vec:Gran Baja Austrałiana
с (r2.7.2) (Робот: Додава simple:Great Australian Bight)
с (r2.7.1) (Робот: Додава vec:Gran Baja Austrałiana)
[[tr:Büyük Avustralya Körfezi]]
[[uk:Велика Австралійська затока]]
[[vec:Gran Baja Austrałiana]]
[[war:Dako nga Bahia han Australya]]
[[zh:大澳洲灣]]
34.422

уредувања