Разлика помеѓу преработките на „Јероним Бос“

Одземени 4 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува sr:Хијероним Бош
с (r2.7.1) (Бот Менува: eu:Jeronimo Bosch)
с (r2.7.2) (Робот: Менува sr:Хијероним Бош)
[[sk:Hieronymus Bosch]]
[[sl:Hieronymus Bosch]]
[[sr:ХијеронимусХијероним Бош]]
[[sh:Hieronymus Bosch]]
[[fi:Hieronymus Bosch]]
9.281

уредување