Мезија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sl:Mezija
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ar:مويسيا)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sl:Mezija)
[[ru:Мёзия]]
[[sq:Mëzia]]
[[sl:Mezija]]
[[sr:Мезија]]
[[sh:Mezija]]
127.230

уредувања