Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува pl:Portable Document Format
с (r2.7.1+) (Робот: Менува sv:Portable Document Format)
с (r2.7.3) (Робот: Менува pl:Portable Document Format)
[[no:Portable Document Format]]
[[nn:Portable Document Format]]
[[pl:PDFPortable Document Format]]
[[pt:Portable document format]]
[[ro:Portable Document Format]]