Разлика помеѓу преработките на „Варшава“

Одземени 36 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава ckb:وارساو)
[[Категорија:Главни градови во Европа|Варшава]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Полска]]
[[Категорија:Варшава| ]]
[[Категорија:Полска]]
 
[[ace:Warsawa]]