Разлика помеѓу преработките на „Иван V (Русија)“

Додаден 41 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава uk:Іван V Олексійович
с (r2.7.2) (Робот: Додава ko:이반 5세)
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:Іван V Олексійович)
[[th:ซาร์อีวานที่ 5 แห่งรัสเซีย]]
[[tr:V. İvan]]
[[uk:Іван V Олексійович]]
[[zh:伊凡五世]]
34.422

уредувања