Разлика помеѓу преработките на „Волгоград“

Одземени 26 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Брише kk:Волгоград (deleted)
с (Бот Додава: vep:Volgograd)
с (Робот: Брише kk:Волгоград (deleted))
[[kl:Volgograd]]
[[ka:ვოლგოგრადი (ქალაქი)]]
[[kk:Волгоград]]
[[kv:Волгоград]]
[[la:Volgogradum]]
85.496

уредувања