Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2+) (Робот: Додава hr:Kaaba
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Kaaba)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hr:Kaaba)
[[ko:카바]]
[[hi:काबा]]
[[hr:Kaaba]]
[[id:Kakbah]]
[[ia:Kaaba]]
127.413

уредувања