Сент Џон (Барбадос): Разлика помеѓу преработките

Додадени 3.467 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: <table border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"> <tr><th colspan="2" align=center bgcolor="#AEFHAD">'''Статистика'''</th></tr> ...
(Создадена страница со: <table border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"> <tr><th colspan="2" align=center bgcolor="#AEFHAD">'''Статистика'''</th></tr> ...)
(нема разлика)