Предлошка:Инфокутија Мрежно место: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| image = {{#if:{{{collapsible|}}}|{{hidden begin|title={{{collapsetext|Screenshot}}}|titlestyle=text-align:center}}}}{{{screenshot|}}}
| caption = {{{caption|}}}{{#if:{{{collapsible|}}}|{{hidden end}}}}
| image2 = {{#if:{{{collapsible|}}}|{{hidden begin|title={{{collapsetext|Screenshot}}}|titlestyle=text-align:center}}}}{{{screenshot|}}}
| caption2 = {{{caption|}}}{{#if:{{{collapsible|}}}|{{hidden end}}}}
| label1 = [[URL]]
| data1 = {{{url|}}}
188

уредувања