Австралиски Македонци: Разлика помеѓу преработките

Создадена страница со: {{Инфокутија народ |group= Македонски Австраљанци<br/>''Macedonian Australians'' |image = [[Податотека:Mace...
(Создадена страница со: {{Инфокутија народ |group= Македонски Австраљанци<br/>''Macedonian Australians'' |image = [[Податотека:Mace...)
(нема разлика)
188

уредувања