Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додадени 2 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Reverted 1 edit by 109.229.120.57 (talk) identified as vandalism to last revision by ZéroBot. (TW))
{{Инфокутија за компанија
| company_name = Microsoft Corporation
| company_logo = [[Податотека:Microsoft wordmarklogo Segoe.svg|250px|]]
| company_type = јавна
| genre =
Анонимен корисник