Патмос: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува hu:Pátmosz; козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fi:Pátmos)
с (r2.7.3) (Робот: Менува hu:Pátmosz; козметички промени)
[[Категорија:Објекти на светско наследство во Грција]]
[[Категорија:Додеканези]]
 
[[Категорија:Општини во Грција]]
 
[[ka:პატმოსი]]
[[la:Patmos]]
[[hu:PatmoszPátmosz]]
[[mr:पॅटमोस]]
[[nl:Patmos]]