Разлика помеѓу преработките на „Вера Которка“

Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава bg:Вера Которка
с (Бот: козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава bg:Вера Которка)
[[Категорија:Скоевци]]
[[Категорија:Починати во Кочанско]]
 
[[bg:Вера Которка]]
9.281

уредување