Разлика помеѓу преработките на „Литванска фудбалска федерација“

с
r2.7.3) (Робот: Додава id:Federasi Sepak Bola Lituania
с (r2.7.2+) (Робот: Менува de:Lietuvos Futbolo Federacija)
с (r2.7.3) (Робот: Додава id:Federasi Sepak Bola Lituania)
[[es:Federación Lituana de Fútbol]]
[[fr:Fédération de Lituanie de football]]
[[id:Federasi Sepak Bola Lituania]]
[[it:Federazione calcistica della Lituania]]
[[lv:Lietuvas Futbola federācija]]