Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава nah:Jonathan Swift; козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Τζόναθαν Σουίφτ)
с (r2.7.3) (Робот: Додава nah:Jonathan Swift; козметички промени)
{{Ирска-био-никулец}}
{{Англија-био-никулец}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Свифт, Џонатан}}
 
 
[[Категорија:Англиски сатиричари]]
 
{{Link GA|ru}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Свифт, Џонатан}}
 
[[ar:جوناثان سويفت]]
[[mn:Жонатан Свифт]]
[[my:ဆွစ်ဂျွန်နသန်]]
[[nah:Jonathan Swift]]
[[nl:Jonathan Swift]]
[[ja:ジョナサン・スウィフト]]