Разлика помеѓу преработките на „Семејство (биологија)“

с
r2.7.3) (Робот: Додава ku:Famîle
с (r2.7.1) (Робот: Додава ast:Familia (bioloxía))
с (r2.7.3) (Робот: Додава ku:Famîle)
[[ka:ოჯახი (ბიოლოგია)]]
[[sw:Familia (biolojia)]]
[[ku:Famîle]]
[[la:Familia (taxinomia)]]
[[lv:Dzimta (bioloģija)]]
125.826

уредувања