Њуфаундленд и Лабрадор: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава sco:Newfoundland an Labrador
с (r2.7.3) (Робот: Менува fy:Nijfûnlân en Labrador)
с (r2.7.1) (Робот: Додава sco:Newfoundland an Labrador)
[[ro:Newfoundland și Labrador]]
[[ru:Ньюфаундленд и Лабрадор]]
[[sco:Newfoundland an Labrador]]
[[simple:Newfoundland and Labrador]]
[[sk:Newfoundland a Labrador]]
34.422

уредувања