Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Гео-поим-никулец“

с
Робот: Додава cv:Шаблон:Geo-term-stub
с (Робот: Додава be:Шаблон:Geo-term-stub)
с (Робот: Додава cv:Шаблон:Geo-term-stub)
[[Категорија:Никулци за географска терминологија<noinclude>| </noinclude>]]<noinclude>
[[be:Шаблон:Geo-term-stub]]
[[cv:Шаблон:Geo-term-stub]]
[[en:Template:Geo-term-stub]]
[[ja:Template:Geo-term-stub]]
85.496

уредувања