Damjanmk

Членува од 9 јули 2007
Додадени 40 бајти ,  пред 14 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{фигури (стилистика)}}
<!--- ----------------- ТУКА ПОЧНУВА ШАБЛОНОТ ----------------- --->
{| align="right" class="infobox" style="font-size: 85% color=red border: solid 1px :#FFD700 "
457

уредувања