Разлика помеѓу преработките на „Нова демократија (Грција)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fi:Uusi demokratia
(обновување)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fi:Uusi demokratia)
[[sr:Нова демократија (Грчка)]]
[[sh:Nova Demokracija (Grčka)]]
[[fi:Uusi Demokratiademokratia]]
[[sv:Ny demokrati (Grekland)]]
[[tr:Yeni Demokrasi Partisi (Yunanistan)]]
126.198

уредувања