Разлика помеѓу преработките на „Едвард Џенер“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Едвард Дженнер
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:एड्वर्ड् जेन्नर्)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Едвард Дженнер)
[[th:เอดเวิร์ด เจนเนอร์]]
[[tr:Edward Jenner]]
[[uk:ЕдвордЕдвард Дженнер]]
[[ur:ایڈورڈ جینر]]
[[vi:Edward Jenner]]
126.981

уредување