Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава zh-yue:Template:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава ts:Template:User it-1)
с (Робот: Додава zh-yue:Template:User it-1)
[[wuu:模板:User it-1]]
[[ts:Template:User it-1]]
[[zh-yue:Template:User it-1]]
[[bat-smg:Šabluons:User it-1]]
[[zh:Template:User it-1]]
85.496

уредувања