Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Мерење на време“

с
r2.7.2) (Робот: Додава dsb:Kategorija:Casoměrjenje
с (r2.6.5) (Бот Додава: br:Rummad:Muzul an amzer)
с (r2.7.2) (Робот: Додава dsb:Kategorija:Casoměrjenje)
[[da:Kategori:Tidsbestemmelse]]
[[de:Kategorie:Zeitmessung]]
[[dsb:Kategorija:Casoměrjenje]]
[[en:Category:Timekeeping]]
[[fa:رده:اندازه‌گیری زمان]]
24.401

уредување