Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Сексологија“

с
r2.7.1) (Робот: Додава nl:Categorie:Seksuologie
с (r2.7.2) (Бот Додава: en:Category:Sexology)
с (r2.7.1) (Робот: Додава nl:Categorie:Seksuologie)
[[be:Катэгорыя:Сексалогія]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Сэксалёгія]]
[[bar:Kategorie:Sexualwissenschaft]]
[[bg:Категория:Сексология]]
[[bar:Kategorie:Sexualwissenschaft]]
[[ca:Categoria:Sexologia]]
[[cs:Kategorie:Sexuologie]]
[[ml:വർഗ്ഗം:സെക്സോളജി]]
[[ms:Kategori:Seksologi]]
[[nl:Categorie:Seksuologie]]
[[ja:Category:性の研究]]
[[oc:Categoria:Sexologia]]
34.422

уредувања