Жупања: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава zh:茹帕尼亞
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:주파나)
с (r2.7.1) (Робот: Додава zh:茹帕尼亞)
[[uk:Жупаня]]
[[war:Županja]]
[[zh:茹帕尼亞]]
34.422

уредувања