Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава pnb:لاؤتھ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава sr:Лауд (округ))
с (Робот: Додава pnb:لاؤتھ)
[[no:Louth (grevskap)]]
[[nn:County Louth]]
[[pnb:لاؤتھ]]
[[pl:Hrabstwo Louth]]
[[pt:Condado de Louth]]
85.496

уредувања