Разлика помеѓу преработките на „Нова демократија (Грција)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува da:Nyt Demokrati (Grækenland)
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Nyt demokrati (Grækenland))
с (r2.7.1) (Робот: Менува da:Nyt Demokrati (Grækenland))
[[ca:Nova Democràcia (Grècia)]]
[[cs:Nová demokracie]]
[[da:Nyt demokratiDemokrati (Grækenland)]]
[[de:Nea Dimokratia]]
[[el:Νέα Δημοκρατία]]
2.613

уредувања