Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1987 година“

с
r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Fodbold i 1987
с (r2.7.3) (Робот: Додава fa:رده:فوتبال در ۱۹۸۷ (میلادی))
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Kategori:Fodbold i 1987)
[[ca:Categoria:Competicions futbolístiques del 1987]]
[[cs:Kategorie:Fotbal v roce 1987]]
[[da:Kategori:Fodbold i 1987]]
[[de:Kategorie:Fußball 1987]]
[[en:Category:1987 in association football]]
3.913

уредувања