BitolaInfo: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
зголемување на логото
с (FilipVtori ја премести страницата Bitolainfo на BitolaInfo)
(зголемување на логото)
{{Infobox website
| name = BitolaInfo
| logo = [[Податотека:Cover btinfo pelister.jpg|200px250px]]
| logocaption =
| screenshot = [[Податотека:Bitolainfo screenshot.png|250px]]
188

уредувања