830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:830-е годы до н. э.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава kk:Б. з. д. 832 жыл)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:830-е годы до н. э.)
[[ms:830-an SM]]
[[uz:Mil. av. 830-lar]]
[[ru:830-е годы до н. э.]]
[[sk:30. roky 9. storočia pred Kr.]]
[[sh:830-e pne.]]