1150-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:1150-е годы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1150 nga dekada)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:1150-е годы)
[[ro:Anii 1150]]
[[qu:1150 watakuna]]
[[ru:1150-е годы]]
[[sah:1150-с]]
[[sq:Vitet 1150]]