Жан-Жак Русо: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ky:Руссо, Жан-Жак
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ky:Жан-Жак Руссо)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ky:Руссо, Жан-Жак)
[[sw:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ku:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ky:Руссо, Жан-Жак Руссо]]
[[mrj:Руссо, Жан-Жак]]
[[la:Ioannes-Iacobus Rousseau]]
127.116

уредувања