1830-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:1830-е годы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:1830 nga dekada)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:1830-е годы)
[[ro:Anii 1830]]
[[qu:1830 watakuna]]
[[ru:1830-е годы]]
[[sah:1830-с]]
[[se:1830-lohku]]