240-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува ru:240-е годы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thập niên 240)
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:240-е годы)
[[ro:Anii 240]]
[[qu:240 watakuna]]
[[ru:240-е годы]]
[[sah:240-с]]
[[sq:Vitet 240]]