Каваја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Kavajë
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Робот: Додава diq:Kavaya)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Kavajë)
[[sv:Kavaja]]
[[ur:کاوایہ]]
[[vi:Kavajë]]
[[vo:Kavaja]]
[[war:Kavajë]]
127.308

уредувања