Разлика помеѓу преработките на „Сукре“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ext:Sucre
с (r2.7.3) (Робот: Додава ar:سوكري; козметички промени)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ext:Sucre)
[[es:Sucre]]
[[eo:Sukro]]
[[ext:Sucre]]
[[eu:Sucre]]
[[fa:سوکره]]
9.281

уредување