Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува sr:Област Љеш
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава simple:Lezhë District)
с (r2.7.2) (Робот: Менува sr:Област Љеш)
[[simple:Lezhë District]]
[[sk:Lezhë (okres)]]
[[sr:Област ЛешЉеш]]
[[sh:Lješki distrikt]]
[[fi:Lezhë (alue)]]
9.281

уредување