Разлика помеѓу преработките на „Иван Перишиќ“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава no:Ivan Perišić
с (r2.7.3) (Робот: Менува tr:Ivan Perišić)
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Ivan Perišić)
[[nl:Ivan Perišić]]
[[ja:イヴァン・ペリシッチ]]
[[no:Ivan Perišić]]
[[pl:Ivan Perišić]]
[[pt:Ivan Perišić]]
34.422

уредувања